Κι’ όμως, δεν είναι ψέματα. Υπάρχουν αυτά τα θηλυκά. Τα εξωτικά. Τα μελαμψά. Με το φανταστικό κορμί και την ομορφιά στο πρόσωπο, που δεν χορταίνεις να τα βλέπεις. Η Tsanna Latouche, τζαμακοϊνδή. Ε! Τι θα ΄βγαινε από τέτοια διασταύρωση… Στο κορμί της γουστάρει τους γοφούς της. Στα αρσενικά, θέλει τις πλατάρες. Με τα μούσκουλα. Εμείς, πάντως, γουστάρουμε τα σκούρα βυζιά της, τα μεγάλα, τα λαχταριστά, που θα ταξιδεύαμε γι’ αυτά μέχρι και τη Τζαμάικα. Κι’ ακόμα πάρα πέρα!