Ετσι που μπαίνει το φθινόπωρο… καλημέρα θλίψη! Διότι τα αμάνικα μπαίνουν στο συρτάρι, βγαίνουν από τα σεντούκια οι διπλές και τρίδιπλες μπλούζες, τα μπουφάν, πάνε τα μίνι, παντελόνια τυλίγουν τα κορμιά, πάνε μπούστα, πάνε στήθια λαχταριστά, πάνε μπουτάρες και βρακάκια! Στερητικό θα πάθουμε! Αλλά δεν το βάζουμε κάτω… Πάμε να δούμε μια φρεγάτα με τα ζουμερά στήθια της και το δαντελωτό κυλοτάκι, που βάζει… φωτιά στα κόκκινα!