Εξαψη! Φούντωση! Πώς να μην ζεματιστείς βλέποντας όλα τα στρογγυλέματα που κουβαλάει πάνω του αυτό το θηλυκό. Και να τα βλέπεις ολόγυμνα. Και ακόμα και τα πιο απόκρυφα, τα καλά κρυμμένα. Διότι αυτό κάνουν τα θηλυκά. Ετσι μας βασανίζουν, καθώς το… κάτω κεφάλι μας δεν σκέφτεται, μόνο σηκώνεται και μας «χτυπάει» η φουσκοθαλασσιά στο πάνω μας κεφάλι. Τώρα εδώ που τα λέμε, πώς να μην το πάθεις αυτό, όταν βλέπεις τη BlairSandy (ΕΔΩ) ολόγυμνη και ξαπλωμένη να χαϊδεύει το κορμί της και να τρίβεται ανάμεσα στα μπούτια της. Μια γυναικάρα με στήθια ζεματιστά, καπούλια τορνευτά, με την υγρή… χαράδρα κάτω από την κοιλιά της.