Εχει καμπύλες, αλλά δεν είναι παχουλό το θηλυκό της διπλανής πόρτας. Το μόνο… χοντρό που έχει πάνω του, είναι τα στήθια του. Τουλάχιστον, έτσι λέει το ίδιο στους followers, για τους οποίους ανεβάζει τα γυμνά του και τους προτρέπει «Θέλω να με βλέπετε γυμνή και να τελειώνετε στα χοντρά μου βυζιά». Η Fearlesswinterr διάλεξε αυτό το παρατσούκλι γιατί δεν φοβάται το κρύο. Δεν κρυώνει και κυκλοφορεί ολόγυμνη στο σπίτι ακόμα και στο καταχείμωνο. Και πώς να κρυώνει άλλωστε με τόση κάψα στο κορμί της. Αυτό δεν είναι θηλυκό… Είναι θερμοσίφωνο!