Ωρε μάνα μου μια Χριστινάρα! Τι θηλυκό είναι τούτο; Ματάρες αμυγδαλωτές, σε κοιτάζουν και ζαλίζεσαι. Ξανθό από τη Ρωσία με κορμί λαμπάδα. Μοντελίσιο. Αδύνατο, με όχι πολύ μεγάλα, αλλά ευμεγέθη, στρογγυλά, στητά στήθια και καπούλια που κρέμονται από τη μέση, σαν ώριμο αχλάδι. Μπούτια λεπτά, αξιοχούφτωτα, που εκεί που ενώνονται σχηματίζουν γέφυρα και μπορείς να δεις ανάμεσά τους τη μεγάλη του σχισμούλα. Είναι η Kristina Sheiter που τρελαίνεται να γυρνάει φορώντας «καυτά» εσώρουχα και ψηλοτάκουνα και να τα βγάζει αισθησιακά μέχρι να μείνει ολόγυμνη.