Αγίου Βαλεντίνου, σήμερα και πιστεύεις, δεν πιστεύεις ότι είναι ο προστάτης των ερωτευμένων, πρέπει να το αποδεχτείς, διότι το σημαντικό είναι να κάνουμε σεξ, οπότε… Χρόνια πολλά, Βαλεντίνα μου, φτιάξε με, με το γυμνό κορμί σου, να το δω ημίγυμνο, απαλλαγμένο από εσώρουχα, να το φιλήσω, να το χαϊδέψω, να το ερεθίσω τόσο, που να χάσεις τον έλεγχο και να φτάσουμε και οι δυο σε έναν έντονο οργασμό. Κι’ αν σε λένε και Valentina (Mateucci), ακόμα πιο χαλάλι… Πάμε και για δεύτερο γύρο!