Παραμονή Πρωτοχρονιάς χθες. Κατέβηκε από την καμινάδα μια αγιοβασιλίτσα; Τη βρήκατε ξαπλωμένη κάτω από το δέντρο; Το θέμα είναι βέβαια όπως και με την κοιλιά του Αγιοβασίλη (πως χωράει στην καμινάδα;), αν η Sha Rizel, με τόσο μεγάλα βυζιά θα χωρούσε μέσα στην καμινάδα; Εύχομαι κι αν δεν ήρθε χθες από την καμινάδα, να τη βρείτε τις επόμενες ημέρες, να έρθει από την πόρτα και να σας φέρει δώρο τα τεράστια στήθη της. Να σας τα χαρίσει και να παίζετε μαζί τους όλη τη χρονιά.