Βλέπεις το μουτράκι του να στάζει από ηδονή, το βλέπεις να μισανοίγει τα χειλάκια του, το βλέπεις να αγγίζει το κορμάκι του και φουντώνεις. Καθώς, εδώ, έχουμε ένα κορμί σμιλεμένο, λιπόσαρκο με ωραία, στρογγυλά στήθια και ρώγες που γυαλίζουν! Σεν είναι τυχαίο το θηλυκό. Είναι η Miluniel, μοντελίσιο κορμί, που έχει μάθει να αφήνει τη λαγνεία, το πάθος, τον αισθησιασμό να ξεχειλίζει από μέσα της, όταν της το ζητάνε, όπως σε αυτό το σετ, ο David Bellemere.