Από τη Σουηδία έρχεται τι θηλυκό κι’ ο φωτογράφος την πήγε στην ακροθαλασσιά, στον ήλιο τον «καυτό», να καψώσει, να πυρώσει, να ξεγυμνωθεί και να απαθανατίσει το κορμί του. Και τι κορμί… Λυγερό, χωρίς ίχνος λίπους, ίσα που φούσκωσαν τα στηθάκια του, ίσα που πρόλαβε λίγη παραπάνω σάρκα να απιθωθεί στα καπούλια του. Η Olivia Aarnio, η μοντέλα, με το πεντάμορφο πρόσωπο και τα σαρκώδη χείλια. Τι χείλια… Και ο τυχερός ο φωτογράφος, που την έχει για πάρτη του, ο Markus Henttonen.