Πω, πω, πω, τι θηλυκό, τι κορμάρα! Λες κι’ έρχεται απ’ τα κατάβαθα της κόλασης, να μας ζεματίσει, να μας πυρώσει, να μας πάρει την ψυχή και να την φυλακίσει μέσα της. Είναι κορμί που θέλεις να δαγκώνεις την «καυτή», αλμυρή από τον ιδρώτα σάρκα του, να μένεις με τις ώρες πάνω στο τρυφερό στήθος του, να μπλέκονται οι ρώγες του στα δάχτυλά σου, να του ανοίγεις την κρυμμένη ανάμεσα στα πόδια του σχισμή, να την νιώθεις πυρωμένη και να γεύεσαι τους καυτούς χυμούς που βγαίνουν από μέσα της. Και τι δεν θα ‘θελες να ζήσεις με τη Raluca Bidian, την απίστευτη Ρουμάνα που γδύνεται στον φακό του Marco Giuliano.