Περίεργη φέτος η Λαμπρή. Κλεισμένοι στο σπίτι. Χωρίς οβελία, ένα παϊδάκι στα κάρβουνα τουλάχιστον. Φούρνος, λοιπόν, κρασάκι, τσικουδιά, διότι θα γιορτάσουμε. Στην καραντίνα. Για να έρθουν τα καλύτερα. Και για να έρθουν τα καλύτερα πρέπει να μείνουμε υγιείς. Λοιπόν, καλό Πάσχα να περάσουμε, χρόνια πολλά σε όλες και όλους και πάμε να φτιάξουμε τη Λαμπρή με έντεκα θηλυκά που γδύνονται και μας τα δείχνουν όλα, μέσα στο σπίτι τους.