Καλή Ανάσταση φίλες και φίλοι. Και να ξεμπερδεύουμε γρήγορα από τους κορωναϊούς. Και μένουμε σπίτι. Ωστε μόλις περάσει το κακό, σώοι και αβλαβείς να ξεχυθούμε να χαρούμε τη λευτεριά μας. Και ν’ ανταμώσουμε, να ξεφαντώσουμε, να πιούμε, να μεθύσουμε. Αλλά μέχρι τότε, μένουμε σπίτι, προσέχουμε και φοράμε τη μάσκα μας. Οπως κάνει το θηλυκό με τα στητά του στηθάκια και τον φουντωτό του… θάμνο. Καλή Ανάσταση.